W ostatni weekend tj.20-21.11 udaliśmy się do Dębicy na I edycję Feniks Pool Party.
W zawodach startowało 365 zawodników reprezentujących 32 kluby z różnych części Polski.
My pojechaliśmy w 20 osobowym składzie – Ola Korpanty, Ilona Stachowicz, Zuzia Obłój, Jagoda Miąsik, Nadia Słabik, Emilka Pokrzywa, Jula Pokrzywa, Kasia Piękoś,Oliwia Zajdel,Oskar Jaszczor,Igor Jaszczor,Kamil Stachowicz, Mateusz Radziwiński,Tymek Strojek, Mikołaj Strojek, Filip Gajecki, Sebastian Pawelec,Paweł Ginalski, Michał Ginalski.

Zdobyliśmy 26 medali – 8 złotych ,8 srebrnych oraz 10 brązowych zajmując w klasyfikacji generalnej 6 miejsce.

Tymoteusz Strojek pobił rekord okręgu w kategorii 12 lat na dystansie 50m stylem grzbietowym. Od dziś wynosi on 31,67.
Bardzo niewiele zabrakło do pobicia rekordu okręgu na dystansie dwukrotnie dłuższym (1.09,12-1.09,38).

Paweł Ginalski został najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 13 lat a Mateusz Radziwiński w kategorii 12 lat zajął 2 miejsce wśród najlepszych.
Tuż za nim na 3 miejscu uplasował się Tymoteusz Strojek

Medale zdobywali również:
Jagoda MiąsikIlona Stachowicz,Paweł Ginalski,Michał Ginalski,
Tymoteusz Strojek,Mateusz Radziwiński,Sebastian Pawelec,Kamil Stachowicz .

Gratulacje dla wszystkich startujących !
To był udany weekend .
Przed nami ostatnie starty w 2021 roku .

Podziękowania również nalezą się organizatorom którzy stanęli na wysokości zadania. Atrakcje,nagrody,dystanse inne niż zazwyczaj.
To wszystko wywołuje uśmiech na twarzach zawodników, a przecież o to chodzi . smiley