W terminie od 06-08.12 Nikola I Oliwia brały udział w Zimowych Mistrzostwach Polski juniorów 14 lat.
Zawody były rozgrywane w Ostrowcu Świętokrzyskim .W zawodach brało udział aż 159 klubów z całego kraju .
Zawody tej rangi powinny być traktowane przez zawodników jako nagroda i święto pływackie z którego powinno się czerpać radość i satysfakcję .
Wierzę, że tak będzie już za każdym razem w naszym klubie .
Oliwia wywalczyła miejsce w finale B na 50m st motylkowym.
Nikola zajmowała miejsca w trzeciej dziesiątce.

Wyniki zawodów tutaj

W tym samym terminie w Mielcu rozgrywana była ostatnia edycja jesiennej  Ligi Podkarpackiej w pływaniu dzieci 10-11 lat .
Pojechaliśmy w składzie : Marianna , Zuzia , Jagoda , Nadia , Oliwia , Paweł , Igor , Jakub , Oskar , Adrian .
Zdobyliśmy 6 medali – 4 złote , 1 srebrny oraz 1 brąz i zajęliśmy 2 miejsce w statystyce medalowej a 4 w ogólnej klasyfikacji i punktacji drużynowej po trzech edycjach ,tracąc 3 punkty do miejsca na podium .
Według punktów FINA najlepszy wynik uzyskała Jagoda za wyścig na 50m st motylkowym .
Paweł ustanawił nowy rekord Okręgu Podkarpackiego na dystansie 50m st klasycznym w kategorii 11 lat .
Wszystkim startującym należą się brawa i słowa pochwały za uczestnictwo i świetną sportową rywalizację .

Najlepsi zawodnicy zawodów tutaj

W terminie 13-15.12 w Opolu rozgrywane zostały Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 15 lat .
117 klubów i niespełna 400  zawodników ścigało się o o miano najlepszych .
Nasz klub reprezentował tylko jeden zawodnik – Michał, który pływał wszystkie dystanse stylem klasycznym.
Michał w sobotę  na dystansie 100m ustanowił nową życiówkę i dostał się do finału B gdzie zajął 3 miejsce z czasem 1:07.42.
Ostatecznie daje to 12 miejsce w Polsce za co należą się brawa !
Czasem jest tak że jak się bardzo chce albo za bardzo 🙂 to nie wychodzi .
Emocję wzięły górę w wyścigu na 200m.
Wynik gorszy od rekordu życiowego o 3" dał Michałowi awans do finału B .
Po południu wynik gorszy od PB już tylko o 30 setnych sekundy ustawił Michała ostatecznie na 13 miejscu w Polsce .