W ostatni weekend tj 18-19.06 braliśmy udział w Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego.
W zawodach na 50 metrowej pływalni wzięło udział 25 klubów i łącznie prawie 330 zawodników i zawodniczek.

Naszą drużynę reprezentowali:Julia Pokrzywa,Nadia Słabik,Daria Babiak, Jagoda Miąsik, Jessica Kania, Ola Korpanty, Oliwia Zajdel, Marianna Dylewska, Tymoteusz Strojek, Mateusz Radziwiński,Sebastian Pawelec, Rodion Tkachenko, Patryk Głowacki, Gabryś Kuroń, Igor Jaszczor, Nataniel Prajsnar, Filip Gajecki oraz Paweł Ginalski .

Niezmiernie cieszy nas, że obroniliśmy 3 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zdobywając 39 medali – 12 złotych, 11 srebrnych i 16 brązowych.

Paweł Ginalski został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw w kategroii 14 letnich chłopców a Mateusz Radziwiński uplasował się na 3 miejscu w kategorii 13 letnich chłopców.

Dla młodszych zawodników był to ostatni start przed zbliżającymi się wakacjami.smiley

Teraz czas na odpoczynek,regenerację i refleksje.

Dla starszych zawodników została ostatnia prosta przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.