W ostatni weekend tj. 27-28.03 uczestniczyliśmy w dwóch imprezach pływackich rangi centralnej : Grand Prix w Lublinie oraz Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim .
W Lublinie nasze barwy  reprezentował Michał Ginalski.
W zawodach brało udział 829 zawodników z 121 klubów z całej Polski.
Michał startował na wszystkich dystansach w stylu klasycznym (50,100,200).
Były to jego pierwsze starty na basenie 50m i w ogóle pierwsze w sezonie .
Michał  startując w kategorii 17-18 lat pobił swoje rekordy życiowe na każdym dystansie. W wyścigu na 200m zajął 11 miejsce .
W wyścigu na 100m był 13 a w wyścigu na 50m uplasował się na 18 miejscu popełniając błąd na początku wyścigu.
Nasze wyjazdy do Dębicy i treningi na długim basenie zdają egzamin . 🙂

W Ostrowcu Świętokrzyskim o jak najwyższe miejsca walczyli nasi trzynastolatkowie w składzie: Zuzanna Obłój,Nadia Słabik,Jagoda Miąsik,Igor Jaszczor i Paweł Ginalski .
W zawodach startowało 158 zawodników z 15 klubów z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego .
W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 4 miejsce zdobywając 7 medali -4 złote i 3 srebrne.

Swoją dobrą dyspozycję potwierdził Paweł Ginalski .
Jego czas na  100m st klasycznym -1:12,51 to aktualnie 2 czas w Polsce w kategorii 13 lat a rezultat na 200m st klasycznym -2:39,60 to na dzień dzisiejszy 3 czas w kraju .

Jagoda zaprezentowała  swoje możliwości w stylu motylkowym płynąc w sztafecie 31:89.
Ten wynik  plasuję ją wysoko w rankingu krajowym dziewcząt 13 lat .
 Nasi wszyscy  zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe we wszystkich startach co jest najważniejsze dla mnie z perspektywy dalszej pracy i obranego kierunku .
Ambitna ,świadoma ,pracowita młodzież  tworząca jeden zgrany team !