W ostatni weekend 10-11.12 w Dębicy odbyła się II Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2016 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak. W zawodach brało udział 663 zawodników z 56 klubów z całej Polski .
Zawody odbywały się na pływalni 50-metrowej . Dla jednych były to pierwsze starty na długim basenie ,dla innych szansa rywalizacji z kolegami z innych części kraju.
Pojechaliśmy w składzie :Basia , Kamil , Kasia , Mikołaj , Nadia , Zosia , Dzik 🙂 ,Gosia, Tyśka , Oliwka ,Dawid , Miłosz , Adrian , Piter , Oskar , Igor , Lila , Oskar , Michał , Max , Szymek , Wiktor , Kuba , Oliwka ,  Pola , Doris , Nikola , Pinezka .
Takie zawody to fantastyczna okazja do promowania naszej wspaniałej dyscypliny . Oprócz samego ścigania się w wodzie , zorganizowana była loteria nagród , dyskoteka dla zawodników i spotkania z najlepszymi .
Oprócz mistrzyni olimpijskiej – Otylii , pływalnie w Dębicy  odwiedziła również Aleksandra Urbańczyk , czołowa polska zawodniczka .
Nasza drużyna zdobyła 8 medali .
Z najlepszej strony zaprezentowali się Igor , który w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej za sumę trzech startów zajął 2 miejsce.
Doris , zdobywczyni medali na 50 i 100 motylem oraz 100 kraulem oraz Basia -medal za 200 klasykiem .
Gratulacje !
Bardzo emocjonujące jak zazwyczaj były sztafety . Nasi najmłodsi w sztafecie 6×50 w składzie :Igor , Jagoda , Zosia , Oskar , Gosia ,Kamil zajęli 3 miejsce za co należą się wielkie brawa !
Sztafeta open 4×50 zajęła 4 miejsce nieznacznie ulegając ,po świetnej walce , Olimpii Lublin .
Szacun dla wszystkich za świetne dwa dni ,za nowe życiówki i walkę do końca .