W niedzielę (03.06) zawodnicy z rocznika 07,08 brali udział w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach  Dzieci 10-11 lat w Strzyżowie .
Pojechaliśmy w składzie :
Rocznik 2007 – Kamil Kasprzycki , Max Mosoń .
Rocznik 2008 – Nadia Słabik , Jagoda Miąsik , Olga Płaza , Paweł Ginalski , Igor Jaszczor
Świetna waleczna postawa , świadomość uczestnictwa w zawodach , chęć pobicia swoich rekordów życiowych ,duża motywacja – tak można podsumować wizerunek  naszych podopiecznych .
Zdobyliśmy 7 medali (3 złote , 3 srebrne , 1 brąz ) , 5 razy zawodnicy kończyli wyścig na 4 miejscu tracąc do medali setne sekundy .
Złote medale zdobywali :
Paweł Ginalski (08)- 50 m st klasyczny -nie daje szans rywalom uzyskując czas 47;23
Jagoda Miąsik(08) – 100m st zmienny – jako jedyna ze stawki  łamie granice 1'30" (1'29";62)
Igor Jaszczor (08)- 50m st grzbietowy -przewaga nad drugim zawodnikiem  to prawie  3" .
Srebrne medale :
Kamil Kasprzycki (07) -100m st grzbietowy
Jagoda Miąsik (08) – 50m st klasyczny
Igor Jaszczor (08) – 100m st zmienny
Brazowy medal :
Igor Jaszczor (08) – 50m st dowolny
W klasyfikacji drużynowej wśród 10-latków zajęliśmy pierwsze miejsce ! Gratulacje !!
W rankingu medalowym zajęliśmy  trzecie miejsce .
Igor Jaszczor został najlepszym zawodnikiem zawodów wśród 10 latków .
Jagoda Miąsik uplasowała się na drugim miejscu wśród najlepszych zawodniczek w kategorii 10 lat.
Ponad 20 razy biliśmy swoje rekordy życiowe .
Wszystkim należą się wielkie brawa !!

Finisz Nadii w wyścigu na 100m st. zmiennym  zasługuje na uznanie !
Walka z samym sobą , bardzo szybko narastającym zmęczeniem oraz przeciwnikiem który nie ustępuje ani na krok .
Emocje z tym związane oraz satysfakcja z pokonywania własnych słabości często znaczą więcej niż medal 🙂 .
Za taką postawę wszystkim bardzo gratuluję !