W ostatnią sobotę tj.07.10.17 grupa zawodników z rocznika 2006-2008 pojechała na pierwszą edycję Ligi Podkarpackiej Dzieci w pływaniu .
Zawody miały miejsce w Horyńcu Zdroju .
W zawodach brało udział ponad 160 zawodników z 12 klubów z całego podkarpacia .
Naszą drużynę reprezentowało 13 zawodników .
Wśród najlepszych zawodników w kategorii 11 lat pierwsze miejsce zajął Oskar za wynik na 50m st.dowolnym (32.03 ).
Kamil uplasował się na 4 miejscu  za wynik na 100m st.zmiennym ( 2 miejsce ) a Igor pływając ze starszymi rocznikami został sklasyfikowany na 7 miejscu w kategorii 10 lat i mlodsi .
Wiele emocji przysporzyły nam sztafety . Nasza drużyna w składzie (Kamil , Jagoda , Igor , Zosia ) w  wyścigu 4×50 st. dowolnym zajęła 4 miejsce .
Do medalu zabrakło nam 1 sekundę . Gdyby wszyscy zawodnicy popłynęli tak jak w rannych wyścigach indywidualnych bylibyśmy na podium . Okazja do rewanżu już niebawem 🙂
Druga sztafeta S2W w składzie ( Max , Julita , Lila , Paweł ) zajęła 6 miejsce  .
Dla wszystkich startujących wielkie brawa za mnóstwo nowych życiówek .
Najbliższa liga odbędzie się  na początku listopada w Tarnobrzegu .