Ostatni weekend (10-11.11) był bardzo pracowity dla naszych pływaków .

Grupa 10-11 lat brała udział w II edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej w Tarnobrzegu .
Zawodnicy starsi 12-15 lat pojechali  na XIV Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości do Mielca .
Dwie zawodniczki  w ramach kadry wojewódzkiej wybrały się do Kielc  na Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSIR Kielce .

Grupa 10-11 lat

Do Tarnobrzega pojechaliśmy  w składzie : Marianna , Zuzia , Nadia , Jagoda , Jula , Ola ,Julita , Zosia , Kaja , Paweł , Igor , Kamil , Max , Kuba .
W lidze brało udział ponad 200 zawodników z 13 klubów z całego województwa .
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy zdobywając  6 złotych medali i 1 srebrny .

Jagoda(08)
złoto – 100m st. grzbietowym -1:26.74
złoto-100m st. klasyczny – 1:40.08
Igor(08)
złoto – 50m st. dowolny – 34.48
złoto – 50m st motylkowy – 40.76

Igor został najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 10 lat za wynik na 50m st dowolnym .

Paweł(08)
złoto – 100m st. klasyczny -1:35.93

Sztafeta(08) 4x50st.zmienny – złoto  -skład : Jagoda , Nadia , Paweł , Igor

Kamil(07)
srebro – 50m st .grzbietowy -38.50

Pozostali zawodnicy osiągali rekordy życiowe we wszystkich startach  za co im bardzo gratuluje !!

Grupa  zawodników 12-15 lat .

Nasz Klub reprezentowali : Apolonia , Michał , Dawid , Oskar .

W zawodach brało udział 14 klubów .
Zdobyliśmy 13 medali  (6 złotych , 4 srebrne , 3 brązowe )zajmując 4 miejsce w klasyfikacji medalowej startując w tak nielicznym składzie .

srebro – 100m st. motylkowy – 1:20.56

Oskar został najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 12 lat (2 wyniki wg FINA)
Michał został najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 13-14 lat (2 wyniki wg FINA)