W dniach 05-06.05 byliśmy w Dębicy gdzie tamtejszy klub Bobry Dębica organizował Wiosenne Mistrzostwa MKP Bobry Dębica Grand Prix MOZP .
Ponad 700 zawodników z 54 klubów z całej Polski ścigało się o jak najlepsze rezultaty  .
Dla naszych zawodników była to pierwsza okazja w tym sezonie do rywalizacji na długim basenie .
W klasyfikacji drużynowej na 54 drużyny zajęliśmy 10 miejsce .
Wśród najlepszych zawodników na drugim miejscu uplasowali się Jagoda Miąsik oraz Igor Jaszczor  którzy we wszystkich swoich startach stawali na podium za co należą się wielkie brawa :).
W kategorii 10-11 lat świetnie prezentował się Oskar Jaszczor który wygrał wyścig na 50m st. dowolny a na dwukrotnie dłuższym dystansie był trzeci .
Wyścigi stylem klasycznym na dystansach 50,100,200 m ukończył odpowiednio na  6 , 4 , 3 miejscu .
Nasi zawodnicy pobili swoje życiówki aż 106 razy co bardzo cieszy 🙂 Oby tak dalej !!