W dniach 30-31.10 odbyły się w Dębicy Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu.
Około 240 zawodników z 22 klubów z całego województwa ścigało się o miano najlepszych na Podkarpaciu.
Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Głogowa Małopolskiego tworzymy jedną drużynę Swim2Win.

Na zawodach reprezentowali ją: Kaja Starczewska, Nadia Słabik, Jagoda Miąsik , Ola Korpanty,
Julia Pokrzywa, Zuzia Obłój, Oliwia Zajdel, Ilona Stachowicz, Kasia Piękoś, Tymoteusz Strojek,
Mikołaj Strojek, Gabryś Kuroń, Mateusz Radziwiński, Filip Gajecki, Igor Jaszczor, Paweł Ginalsk,
Kamil Stachowicz, Oskar Jaszczor, Michał Ginalski, Piotr Białek.

Wspólnymi siłami zdobyliśmy 55 medali ! 23 złote,13 srebrnych i 19 brązowych, zajmując 3 miejsce w ogólnej statystyce medalowej.
Niespełna 70 razy były pobijane  rekordy życiowe, mimo tego, że nasi zawodnicy trenują raz dziennie, nie mając możliwości pływania rano, nad czym ubolewamy szczególnie w przypadku starszych zawodników . 🙁

Wśród najlepszych zawodników w kategorii chłopców 12 lat Mateusz Radziwiński zajął 2 miejsce, a tuż za nim uplasował się Tymoteusz Strojek.