W ostatni weekend tj.18-19.11 braliśmy udział w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w Mielcu.

Do zawodów zgłosiło się 268 zawodników z 23 klubów z naszego województwa.
Nasz klub reprezentowali: Jagoda Miąsik, Nadia Słabik, Julia Pokrzywa, Emilia Pokrzywa, Ilona Stachowicz, Zuzanna Obłój, Jessica Kania, Mateusz  Radziwiński, Tymoteusz Strojek, Błażej Gergasz, Gabriel Kuroń, Nataniel Prajsnar, Patryk Głowacki, Kamil Stachowicz, Sebastian Pawelec, Aleksander Laskowski, Tomasz Lasek.

Jako drużyna zdobyliśmy 25 medali – 10 złotych, 7 srebrnych, 8 brązowych, zajmując 5 lokatę w klasyfikacji generalnej i prawie 40 razy ustanawiając nowe rekordy życiowe.

Wśród najlepszych zawodników mistrzostw w kategorii chłopców 13 lat Błażej Gergasz zajął 2 miejsce.
W kategorii 14 latków Tymoteusz Strojek zajął również 2 miejsce a jego kolega klubowy Mateusz Radziwiński uplasował się tuż za nim.

Wśród dziewcząt w rankingu najlepszych tuż za podium na 4 miejscu była Emilia Pokrzywa.

Dla młodszej grupy te mistrzostwa były ostatnim startem w tym roku kalendarzowym.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne starty i emocje!

Starsza grupa robi ostatni szlif przed zbliżającymi się dużymi krokami Mistrzostwami Polski.